SHAREPOINT

Şirketiniz çalışanlarının yaptığı tüm çalışmalardan; döküman paylaşımı, içerik yönetimini, iş süreçlerini, web sitesi yönetimi işlemlerini tek çatı altında toplamanız için buradayız.

İçerik Yönetimi

Kuruluşunuzun işleyişi içerisinde ihtiyaç duyulan her türlü belgeler, e-posta iletileri, çalışma sayfaları, diyagramlar, sunular, grafikler, raporlar, videolar ve web sayfaları içeriklerini oluşturulmaktan arşivlenmeye kadar yaşam döngüsü boyunca düzenlenip yönetilmesini sağlayan tüm özellikleri bir araya getiriyoruz.

Kullanıcı Merkezli Uyumluluk

Veri kaybı problemi ve bilgilerin aşırı ulaşılabilir olması yasal olarak olduğu kadar uyumlulukla ilgili problemlerle de sonuçlanabilir. SharePoint Server 2016; gizli bilgilerin güvenli kalmasına ve doğru kişilerin, doğru zamanda ve doğru bilgilere erişmesine yardımcı olan çok çeşitli özellikler ve beceriler sağlar.

Modern Kullanıcı Deneyimleri

Hızlı karar almak ve iletişimi sürdürmek, kuruluşları etkili hale getirmek bakımından kritik önem taşır. Hareket halindeyken bilgilere erişebilme becerisi, günümüzde işletmeler için bir zorunluluk haline gelmiştir. SharePoint Server 2016; çeşitli cihazlar arasında dokunmaya dayalı deneyimlerin yanı sıra içeriğe, kişilere ve uygulamalara yönelik geliştirilmiş mobil erişim sayesinde dosya depolama ve belge işbirliğini daha da kullanıcı merkezli hale getirir.

Sürekli Erişim Kolaylığı

Tüm dosyalarınıza her yerden ve istediğiniz zaman erişmenizi sağlayan araçlar ile Windows, Mac veya mobil cihazlarınızdan dosyalarınıza kolayca erişebilirsiniz. Adobe dosyaları (PDF, Photoshop, Illustrator ve diğerleri), Visio dosyaları ve DICOM tıbbi görüntüleri gibi 270’ten fazla yaygın dosya türünün önizlemesini doğrudan tarayıcınızdan yapabilirsiniz. Tarayıcınız üzerinden indirme gerektirmeyen isteğe bağlı HD video akışı bile yapabilirsiniz.

Takım İçi Hatta Takımlar Arası Dosya Paylaşımı

Kurumunuzun içindeki ve dışındaki kullanıcılarla dosya paylaşabilir ve dosyalar üzerinde işbirliği yapabilirsiniz. Tüm etkinliklerin geçmişini izleyerek herkesin uyum içinde çalışmasını, dosyalarınızı endişelenmeden paylaşarak diğer kullanıcıların dosyalara sorunsuz ve güvenli bir biçimde erişmesini sağlayabilirsiniz. Ekip siteleri veya intranet sitelerinde ve kurumunuzun tamamında, dosya veya klasörleri yönetmek ve paylaşmak dahil olmak üzere ekiplerinizle işbirliği yapmanın daha gelişmiş yollarına sahip olmak isteyebilirsiniz.

Dosyaları bulun, Birlikte Yazın ve Güncelleştirin

Bir dosya üzerinde çalışıp dosyayı doğrudan OneDrive’a veya SharePoint’e kaydettiğinizde, yaptığınız tüm değişiklikler sorunsuz bir şekilde güncelleştirilir. Eksiksiz Office tümleştirmesi sayesinde, bir cihazda birlikte belge yazmaya başlayıp başka bir cihazda tamamlayabilir; çeşitli araçlardan istediğinizi seçerek belgeye ek açıklama, vurgu ve yorum ekleyebilirsiniz. Güçlü arama ve keşif araçlarıyla aradığınız dosyaları hızla bulabilir ve dosyayı kaç kişinin görüntülediği ya da paylaştığı gibi akıllı takip yolları edinebilirsiniz.