MOBILITY

Mobil uygulamalar artık işletmelerin neredeyse olmazsa olmazı...

Mobil uygulamalar, hem size daha fazla müşteri aktivitesi hem de sisteminizi daha yakından tanıma fırsatı sağlar. Böylece kurumsal girişimler için yeni fikirlerin önü açılırken sistem çalışmasının da verimliliği artar. Mobil uygulama kodları her ne kadar iyi yazılmış olursa olsun, bu malesef uygulamanızın son kullanıcı tarafındaki gereksinimleri başarıyla karşılayacağı anlamına gelmez. Bizpark olarak, yazılım tecrübemize güvendiğimiz kadar arayüzler ve kullanıcı bazlı kolay kullanım tasarımlarımıza da güveniyoruz.

Size neler sunuyoruz:

Mobil Çözümlerin Değerlendirilmesi

Çoğu uygulama tedarikçisi, uygulama özelliklerini erişilebilir kılmak için özelleştirilebilir ve genişletilebilir mobil çözümler sunar. Ancak bu kullanıma hazır çözümler, sistemsel iş akışlarını yerine getirme veya işinizin kuruluşsal sorunlarını çözmede yeterli olmayabilir. Mobil yaklaşımınızın yerel mobil çözümlerle gerçekleştirilip gerçekleştirilemeyeceğine veya mobil stratejinizi özel uygulamalarla büyütmenize gerek olup olmadığına karar vermenize yardımcı oluyoruz.

Özel Mobil Uygulama Geliştirme

Özel mobil uygulamalar, işletmelerin hayal edebileceklerinden daha fazlasını yapabileceklerine şahit olmalarını sağlar. Kullanıcıların hareketleri, işlemlerin takibi, notlar ve resimler hesap kayıtlarına doğrudan kaydedilebilir. İlişkili etkinlikler, raporlar, sonuçlar ve hatta sistem içerisindeki verilerden istenilenler; e-posta ve SMS uygulamalarıyla entegre olarak hızlı bir şekilde oluşturulup kullanıcıya gönderilebilir. Hem kullanıcı deneyimini hem de tasarım uzmanlığını geliştirerek bu son derece teknik işlevsellik, basit ve zarif bir arayüz de sizin olabilir.

UX Tasarım Kaynakları

(User Experience- UX) Kullanıcı deneyimi tasarımı, kullanıcı merkezlidir. Yalnızca özel mobil uygulama geliştirme için değil, tüm platformlar için de çok önemlidir. Çalışma ekibinizin motivasyonlarına yola çıkarak işin daha verimli bir şekilde yapılması için neye ihtiyaç duyabilecekleri belirlenir. İşletmeye özel ihtiyaçlara odaklanıp, bu doğrultuda kullanmak istedikleri bir araç oluşturarak uzun süreli kullanıcı memnuniyeti sonucunda yerel masaüstü uygulamanızın geliştirilmesini de sağlayacaktır.

Özel Kontroller

Tam gelişmiş mobil uygulamaları heyecan verici olsa da büyük bir tasarımda tekrarlanan küçük işlerin yaşatacağı etkiye odaklanmak da bir o kadar önemlidir. Ekibinizdeki bir kişinin günde yüzlerce kez bir görevi yerine getirmesi gerekiyorsa, sekiz tıklama ile yaptığı bir iş akışını üçe indirdiğinizde yaratacağı etkiyi görmek çarpıcıdır. İster özel veri listeleri, veri tablosu raporları oluşturuyor isterse bir sayfadaki alanları yerleştiriyor olsun; her zaman öncelikli olarak kullanıcının deneyimini gözetiyoruz.


Mobil proje ekranlarından örnekler...