NE YAPIYORUZ?

Bizpark Bilişim olarak Microsoft Dynamics CRM ve Microsoft Sharepoint Server ile uygulama geliştirme, danışmanlık ve eğitim alanında hizmet vermekte olup, profesyonel E-Ticaret altyapıları ve online eğitim sistemleri geliştirmekteyiz.

İş sahasındaki çalışma alanı ve veri karmaşıklığının baskısını kaldıracak sistemleri, şirketlerin çalışma formuna göre özelleştiriyoruz.

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Şirketlerin takım içi ve takımlar arası çalışma stratejilerini müşteri ilişkilerinde, ürün yönetiminde, pazarlama ve satış alanında etkin biçimde kullanabilecekleri sistem çözümleri üretiyoruz.

SharePoint

Şirket içi iş yönetiminde tüm kullanıcıların sistemli ve beraber çalışabilmesini sağlayan fırsatlar sunuyoruz. Web/intranet siteniz ya da kurumunuzun tamamında, dosya veya klasörleri yönetmek ve paylaşmak dahil olmak üzere ekiplerinizle işbirliği yapmanın daha gelişmiş yollarına sahip olabilmenizi sağlıyoruz.

Mobility

Global dönüşümün en etkin faktörü olan mobil platformları, kullanıcıların masalarından uzaktayken de etkin biçimde kullanabilecekleri çalışma ortamlarına çeviriyoruz.