ENDÜSTRİLER

Çok sayıda müşteri ve çok sayıda yapı projesini aynı platform uzerinden, farklı yönetim stratejileri ile idare etmenizi sağlayacak olan tüm kurguları tüm satış takımlarının da kolayca kullanabileceği arayüzler ile tek bir CRM çatısı altında topluyoruz.

Sadece tek bir daire satışı değil aynı zamanda toplu satışlarınızı , barter satışlarınızı, daire değişikliği ya da dönüşüm planları ve hatta kiralama için de piyasaya uygun esnek yapılar barındıran sistemler tasarlıyoruz.

Satış Öncesi ve Call Center

Projeniz lansmana çıktığı andan itibaren call center, müşteri temsilcisi ya da web üzerinden sizinle iletişime geçen tüm müşteri adaylarınızı tek tek sisteme kaydederek her birini özenle görüntüleyip ilgileneileceğiniz bir satış öncesi yapısı hazırlıyoruz.

Satış Yönetimi

Gerçekleşen her bir satış için sistemde ilgili müşterinize ve proje ürününe ait detayları barındıran kayıtlar tutuyoruz ki, hem satış temsilciniz hem de ilgili satış takımınız bu onemli adımları veri kaybı yaşamadan takip edebilsin. Çalışanlarınızın prim hesaplamasından, yetkisel indirim izinlerine,ödeme planları ve yapılandırmasından, senet takibine kadar tüm adımları rahatlıkla kullanabilmenizi sağlayacak sistemler hazırlıyoruz.

Sisteminizdeki her satışı müşterilerinizin ödeme taleplerine göre şekillendirebilmenizi sağlayan özel indirim ve ödeme yapılandırma sistemlerini, sistem içerisinden kendi kullanıcılarınızın dinamik olarak değiştirilebilir değerler ile kontrol edebleceği kurgular sunuyoruz. Muhasebe entegrasyonları sayesinde CRM den yaptığınız bir satışa ait tüm ödemeler, gecikmeler, senet sayılarını rahatlıklar takip edebiliyor hatta sms ve mail bildirimleri ile hem yöneticilerinizi hem de müşterinizi haberdar edebiliyorsunuz.

Muhasebe Entegrasyonları

Bir çok kuruluş muhasebe sistemlerini ayrı bir platformdan takip ediyor olması, CRM deki ssatışlar ve yapılan tahsilatların nasıl birbiri ile uyum içerisinde olabileceğine dair soru işaretlerini beraberinde getirir. Birbiri ile entegre şekilde çalışan sistemler hazırlayarak iki ayrı sistemi birbiri ile senkronize şekilde çalışan yapılara çeviriyoruz. Böylece her yapaılan ödemenin takibini CRM üzerinden rahatlıkla yapabilir hatta dilerseniz otomatik bildirimlerle maillerinizde haberdar dahi olabilirsiniz.

Satış sonrası Hizmetler

Müşterileriniz ile gerçekleşen tüm satışlara ait satış sonrası hizmetleri CRM sisteminiz aracılığı ile takp edebilirsiniz. Gelen Talepler ve gerçekleşen tüm aktiviteler için şirketinize özel kontrol mekanizmalarını hazırlıyor, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutup yeni müşteriler kazanmanıza yardımcı oluyoruz.