ENDÜSTRİLER

Kuruluşların kayıt altında tuttukları ve çoğu zaman büyük sayılara ulaşan kayıtlarına ait verileri takip etmek için tek tek dosya karıştırma gerekliliği CRM sistemi ile ortadan kaldırabilirsiniz.

Müşteri Takibi

Sistemde kayıtlı tüm kişilerinize, müşterilere, üyelere kısacası temas halinde olduğunuz tüm kaynak kayıtlarınıza ait verileri bir arada tutabilir,aynı zamanda birbirinden bağımsız ancak ilişkili kayıtları da veri kaybı korkusu yaşamadan CRM tutabilirsiniz. Böylece bir müşteriye ait tüm bilgiler aynı sayfa üzerinde de bulunacağından dikkatinizden kaçma ihtimalinden, veri arama esnasında oluşabilecek konu dağınıklığına kadar hiç bir tehdide maruz kalmazsınız.

Aidat Yönetimi

Eğer bir aylık,yıllık ya da koşula bağlı ödeme almanız gerekiyor ancak yapılan ödeme kayıtları ve havaleler sadece dekontlarda kalıyorsa, bu kişilerin ödemelerini sağlıklı bir şekilde takip edememek en büyük probleminiz olacaktır. Tabi bunlar beraberinde veri kayıplarını da getirecek ayrıca rapor hazırlarken de sizin için ikinci bir sorun teşkil edecektir.

Web üzerinden ya da entegrasyon ile yapılan aidat, senet, ürün ücreti, hizmet bedeli ya da bağış gibi işlemleri CRM içerisindeki kayıt altına alabilir ,istediğiniz sürelere göre raporlayabilirsiniz hatta size özel hazırlanmış özel barkod numaraları ile senetlere çevirip, çıktı alabilirsiniz.

Online Ödeme Sistemleri

Bir çok kuruluş kendine ait etkinlik katılımlarında , şirket ürün alımlarında, proje bağışları ya da aidatlar için müşterilerinin yaptığı ödemelerin de CRM sisteminin yeteneklerinden faydalanabilmektedir. Bu ödemelerin havale mi kredi kartı mı olduğunu, kimin yaptığını, ne zaman ve ne için yapıldığını da CRM içerisinden rahatlıkla takip edebilir ve raporlayabilirsiniz.