ENDÜSTRİLER

CRM'inizi , sizi rakiplerinizden bir adım öne cıkaracak farklı müşteri/tedarikçi deneyimleri sunmanıza ve yeni müşteriler kazanabilmenize yardımcı olacak şekilde tasarlıyoruz.

Günlük ve aylık hatta yıllık olarak teklif, ziyaret, sipariş ,hizmet,ürün verilerini oranlayarak da raporlayabileceğiniz bir sistem olan CRM ile şirketiniz için yeni iş stratejileri geliştirebilmenize yardımcı oluyoruz.

Görüşme/Ziyaret Takvimleri

İster telefon görüşmeleriniz isterseniz planlanan tüm görüşme takviminiz, hem size hem de departman takımınıza ait takvimlere sistem üzerinden erişebilir, hatırlatıcılar ve grafikler ile günlük,aylık hatta yıllık müşteri aktivitesi raproları çıkarabilir, sahadaki aktif hizmetlerinizi tek bir ekran üzerinden yönetebilirsiniz.

Teklif-Sipariş Yönetimi

Satış ekibinin sahada aktif olması daha fazla satış yapacağıız anlamına gelmez. Bunun içib aktif bir stok takibinizin ve teklif mekanizmanızın da olması gerekir. Bu iki akışın tek bir platformda uyum içerisinde çalışmasını sağlayarak, tekliflerin takibini, stok takibini,başarılı başarısız teklifleri , siparişe dönen ve müşterilerden gelen olumlu /olumsuz sipariş taleplerinin hepsini size tek bir sistem üzerinden takip edebilme ayrıcalığı sunuyoruz.

Erp Entegrasyonları

Ayrık sistemlerin senkronize calışması kuruluşlardaki iş akışını sekteye uĞratan malesef en yaygın problemlerden biridir. CRM sistemleri , kuruluşların ERP sistemleri ile beraber çalıştırılarak hem tüm cari kayıtları hem de bu carilere ait siparişlerin isteğe göre gün sonunda ya da anlık olarak takip edilebilmesini sağlar. ERP sisteminizde kayıtlı vade günü, indirim oranları ya da kdv mükelleflikleri gibi durumları otomatik olarak CRM’deki siparişlerinize yansıtabilir, hatta bu carilerin henüz müşteri adayı iken aldığı tekliflerden ve görüşme kayıtlarından müşteri olduğu zamandaki kayıtlarına kadar takip ederek, saha personelinizin verimini de ölçebilirsiniz.